fbpx

Współpraca

Test osobowości PERSO.IN® to polskie narzędzie diagnostyczne, dzięki któremu możesz odkryć wyniki aż 30 cech osobowości. Po uzupełnieniu ankiety, następuje analiza zaznaczone odpowiedzi i wyliczenie wyniku osobowości badanego. Na ich bazie tworzy się spersonalizowane raporty, które pokazują naturalne predyspozycje i zawierają instrukcje, jak wykorzystać osobowość w życiu prywatnym i zawodowym. Całość wykorzystywana jest do lepszego poznania siebie, rozwoju osobistego lub w celach zawodowych – w rekrutacji i doradztwie zawodowym.

 

Reiss Motivation Profile Logo
Reiss Motivation Profile® to narzędzie psychometryczne, które precyzyjnie pokazuje, co napędza człowieka i wpływa na jego zachowania.

Diagnozuje podświadome potrzeby, czyli motywatory, które wpływają na nasze codzienne zachowanie i decyzje. Ich zaspokajanie pomaga osiągnąć optimum zawodowej efektywności i życiowej satysfakcji. Jeśli czujemy się zdemotywowani lub wypaleni, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przyczyną są niezaspokojone motywatory.

RMP mierzy kluczowe motywatory, które rządzą zawodowymi i osobistymi decyzjami człowieka. Osoba, która chce poznać swój Profil Motywacyjny RMP, wypełnia kwestionariusz składający się ze 128 stwierdzeń.

Brain
BrainCore to innowacyjne narzędzie diagnostyczne oparte na neuronauce. Zostało opracowane w Szwajcarii w 2007 roku przez doświadczony zespół naukowców i psychologów, zainspirowanych odkryciami z zakresu neurobiologii i pedagogiki poznawczej. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu oraz licznym badaniom powstał system Neuro Activated Diagnostic®, który jest w stanie zobrazować unikalne dla każdego funkcje poznawcze mózgu. Zespół BrainCore stworzył specjalny test określający indywidualny profil poznawczy badanego, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, w jaki sposób mózg użytkownika pozyskuje i przetwarza wiedzę oraz co można zrobić, by zwiększyć jego efektywność.
logo baltic council
Baltic Council for International Education (BCIE) jest wiodącą agencją edukacyjną z biurami w Warszawie, a także w krajach nadbałtyckich w Rydze (Łotwa), Ventspils (Łotwa), Tallinie (Estonia) i Wilnie (Litwa). Działają nieprzerwanie od 2004 roku. Jednym z głównych zadań jest doradztwo w zakresie wyższej edukacji za granicą i pomoc w procesie aplikacyjnym na zagraniczne uczelnie. Oferta obejmuje wszystkie aspekty edukacji za granicą czyli kursy językowe na całym świecie, prywatne i państwowe szkoły średnie, college’e i uniwersytety.
Logo-Off-Course

Off Course działa od 2014 roku, a od 2020 roku prowadzi kursy w ramach dwóch placówek edukacyjnych: oświatowo-wychowawczej oraz kształcenia ustawicznego. Potencjał Centrum Edukacyjnego skupiony jest na nauczaniu przedmiotów z grupy „science”,  co pozwala na specjalizację w przygotowaniu młodych ludzi do dostania się na kierunki medyczne, nauk ścisłych i przyrodniczych.