fbpx

Doświadczeni doradcy edukacyjni

Zespół firmy TalentMap tworzą doradcy edukacyjni. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w pracy z klientami w różnym wieku. Pomagają uczniom w wyborze odpowiednich liceów, a także przyszłym studentom w doborze kierunków studiów zgodnych z ich predyspozycjami. Służą oni taką radą klientom, którzy szukają swojej drogi na rynku pracy. Uważają, że każdy człowiek – niezależnie od wieku, pochodzenia, wykształcenia – posiada zespół indywidualnych cech i talentów, które może rozwijać. Potrzebuje do tego jedynie odpowiednich osób, które wskażą mu jego drogę życiową.

Nasz zespół to grupa doświadczonych doradców edukacyjnych i zawodowych mieszkających oraz pracujących w Warszawie. W codziennej pracy wykorzystujemy zdobywaną przez lata wiedzę na temat funkcjonowania systemu edukacji oraz rynku pracy w Polsce. Znamy również bardzo dobrze ofertę edukacyjną konkretnych szkół i uczelni. Posiadamy wiedzę z zakresu podstaw psychologii i komunikacji interpersonalnej. Nasze kwalifikacje potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami i uprawnieniami doradczymi, psychologicznymi oraz pedagogicznymi. Możemy także pochwalić się szeregiem sukcesów we wsparciu edukacyjnym i zawodowym.

Występujemy w roli doradcy przy wyborze liceum oraz studiów, dlatego chcąc zapewnić naszym klientom fachową i kompleksową obsługę, współpracujemy z całą siatka nauczycieli i konsultantów przedmiotowych. Gdy zachodzi taka potrzeba, znajdujemy też ekspertów do „zadań specjalnych”.

Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad przywróceniem portretów naszej drużyny 🙂 

 

 

via GIPHY