fbpx

Doradcy zawodowi w Warszawie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę usług doradców zawodowych firmy TalentMap. Nasz zespół tworzą doświadczeni doradcy edukacyjni, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z klientami w różnym wieku. Naszą misją jest pomaganie uczniom, studentom oraz osobom szukającym swojej drogi zawodowej w znalezieniu odpowiednich ścieżek rozwoju i spełnienia.

Wierzymy, że każdy człowiek, niezależnie od wieku, pochodzenia czy wykształcenia, posiada indywidualne cechy i talenty, które mogą być rozwijane. Naszym celem jest pomóc naszym klientom odkryć ich unikalne predyspozycje i znaleźć drogę życiową, która będzie dla nich satysfakcjonująca.

Nasz zespół składa się z doświadczonych doradców edukacyjnych i zawodowych, którzy mieszkają i pracują w Warszawie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie funkcjonowania systemu edukacji oraz rynku pracy w Polsce. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi doradcze, obejmujące zarówno wybór odpowiedniego liceum dla uczniów, jak i pomoc w doborze kierunków studiów dla przyszłych studentów.
Nasze usługi obejmują:

Doradztwo edukacyjne:

  • Pomoc w wyborze odpowiedniego liceum, uwzględniając indywidualne zainteresowania, umiejętności i cele ucznia.
  • Konsultacje z nauczycielami przedmiotowymi w celu uzyskania informacji o programach nauczania, profilach klas i możliwościach rozwoju w konkretnych placówkach.
  • Indywidualne spotkania doradcze, podczas których omawiamy aspiracje i preferencje ucznia, pomagając mu podjąć świadomą decyzję.

Doradztwo zawodowe:

  • Wsparcie w doborze kierunków studiów, biorąc pod uwagę pasje, zdolności i perspektywy zawodowe.
  • Badanie preferencji zawodowych, umiejętności i wartości, aby pomóc w identyfikacji potencjalnych ścieżek kariery.
  • Informacje na temat rynku pracy, trendów zawodowych i potrzeb pracodawców.

Indywidualne sesje coachingowe:

  • Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, tworzenie profesjonalnych CV i listów motywacyjnych.
  • Rozwój umiejętności interpersonalnych, zarządzania stresem, komunikacji i rozwiązywania problemów.
  • Budowanie pewności siebie i motywacji w realizacji celów zawodowych.

Nasze usługi są oparte na wiedzy z zakresu psychologii, pedagogiki i komunikacji interpersonalnej. Nasi doradcy posiadają odpowiednie certyfikaty i uprawnienia, potwierdzające ich kwalifikacje. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i dbamy o zachowanie poufności informacji.

Zawodowi doradcy personalni w Warszawie

Zawodowi doradcy personalni w Warszawie czekają na Was w TalentMap. Współpracujemy z siecią nauczycieli i konsultantów przedmiotowych, aby zapewnić naszym klientom kompleksową i aktualną wiedzę o ofercie edukacyjnej. Jeśli potrzeba, angażujemy także ekspertów specjalizujących się w określonych dziedzinach. Zapewniamy Państwu, że nasz zespół jest zaangażowany i gotowy, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Współpracując z nami, otrzymają Państwo profesjonalne wsparcie i indywidualne podejście do swoich potrzeb i celów edukacyjno-zawodowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Państwa zapytania i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Doświadczeni doradcy edukacyjni

Zespół firmy TalentMap tworzą doradcy edukacyjni. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w pracy z klientami w różnym wieku. Pomagają uczniom w wyborze odpowiednich liceów, a także przyszłym studentom w doborze kierunków studiów zgodnych z ich predyspozycjami. Służą oni taką radą klientom, którzy szukają swojej drogi na rynku pracy. Uważają, że każdy człowiek – niezależnie od wieku, pochodzenia, wykształcenia – posiada zespół indywidualnych cech i talentów, które może rozwijać. Potrzebuje do tego jedynie odpowiednich osób, które wskażą mu jego drogę życiową.

Nasz zespół to grupa doświadczonych doradców edukacyjnych i zawodowych mieszkających oraz pracujących w Warszawie. W codziennej pracy wykorzystujemy zdobywaną przez lata wiedzę na temat funkcjonowania systemu edukacji oraz rynku pracy w Polsce. Znamy również bardzo dobrze ofertę edukacyjną konkretnych szkół i uczelni. Posiadamy wiedzę z zakresu podstaw psychologii i komunikacji interpersonalnej. Nasze kwalifikacje potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami i uprawnieniami doradczymi, psychologicznymi oraz pedagogicznymi. Możemy także pochwalić się szeregiem sukcesów we wsparciu edukacyjnym i zawodowym.

Występujemy w roli doradcy przy wyborze liceum oraz studiów, dlatego chcąc zapewnić naszym klientom fachową i kompleksową obsługę, współpracujemy z całą siatka nauczycieli i konsultantów przedmiotowych. Gdy zachodzi taka potrzeba, znajdujemy też ekspertów do „zadań specjalnych”.

DOROTA ŻUCHOWICZ
WSPÓŁZAŁOŻYCIELKA TALENTMAP, DORADCA EDUKACYJNY

Od zawsze interesują ją: motywacja i rozwój człowieka. Dbała o ścieżki rozwoju pedagogów i uczniów, współtworząc I SLO „Bednarska” w Warszawie, gdzie przez wiele lat pełniła funkcję zastępcy dyrektora szkoły.

Będąc dyrektorem HR jednej z największych grup inwestycyjnych w Polsce, współtworzyła Akademię Talentów, dbała o szkolenia pracowników, zaś rekrutowanych kandydatów do stanowisk dobierała przede wszystkim wedle potencjału (nie tylko zdobytej już wiedzy). W tym czasie organizowała również obozy dla dzieci i młodzieży.

Pragnie, czerpiąc ze swoich obserwacji i doświadczeń, wspierać młodych ludzi w wyborze ich ścieżki edukacyjnej – by świadomy wybór należał naprawdę do nich. Stąd zrodził się pomysł TalentMap. Wierzy, że droga do sukcesu płynie z partnerskiego traktowania i poszanowania każdego człowieka – a więc także uczciwego podejścia do jego talentów, potencjału i motywacji, niezależnie od wieku czy wykształcenia.

Swoje motywacje i możliwości najchętniej (poza pracą zawodową) bada podróżując i zdobywając kolejne przełęcze i szczyty.

AGNIESZKA DOBBEK-SZUTA
DORADCA EDUKACYJNO-ZAWODOWY

Uwielbia pracować z ludźmi. Za swoją misję uważa inspirowanie innych do rozwoju, motywowanie ich do osiągania celów życiowych oraz zawodowych.

Skończyła psychologię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia podyplomowe z doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Jest certyfikowanym trenerem narzędzia do opisu różnorodności sposobów myślenia i działania FRIS® oraz testu osobowości PERSO.IN®, a także współkoordynatorką Sieci Kreatywnych Doradców Zawodowych oraz członkiem Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP.

Dbając o rozwój swoich kompetencji doradczych systematycznie uczestniczy w superwizjach oraz konferencjach, seminariach i szkoleniach z zakresu poradnictwa edukacyjno-zawodowego.
Wolny czas chętnie spędza w teatrze i na łonie natury.

AGATA KOWALIK-ZYDEK
DORADCA EDUKACYJNY

Jest pedagogiem, doradcą edukacyjno-zawodowym, tutorem oraz trenerem efektywności osobistej.

Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie na kierunku pedagogika, studia podyplomowe w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz liczne szkolenia certyfikacyjne, między innymi Szkołę Trenersko-Coachingową, Szkołę Tutorów i I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Nieustannie się uczy i śmiało można powiedzieć, że to jedna z jej życiowych pasji i napęd do działania.

Od wielu lat prowadzi warsztaty i spotkania indywidualne dla młodzieży, rodziców i specjalistów. Prowadzi również szkolenia rad pedagogicznych, współpracując ze szkołami oraz ośrodkami doskonalenia nauczycieli. Tworzy programy edukacyjne oraz autorskie narzędzia pracy.

MARTA DŻOGA
COACH, DORADCA EDUKACYJNY

Z wykształcenia jest kulturoznawcą (Uniwersytet Warszawski) i doktorem nauk społecznych (Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk). Z zawodu jest coachem, pracuje głównie z nastolatkami i/lub ich rodzicami. Dla niej coach to osoba, która pomaga w usłyszeniu siebie oraz w zrozumieniu swoich potrzeb i marzeń. Wspiera w znalezieniu motywacji, celu i najbardziej efektywnych metod pracy. Towarzyszy w uporządkowaniu priorytetów w życiu i pracy, a także w odzyskaniu wiary w siebie i swoją sprawczość.

kolo
MAGDALENA WOJTAK-GRELA
WSPÓŁPRACUJĄCY DORADCA ZAWODOWY

Chce i potrafi wspierać ludzi w tym, by byli z siebie i swojego życia zadowoleni. Wierzy we współpracę opartą na bardzo dużym zaufaniu, uczciwości i koncentracji na tym, co naprawdę jest ważne dla danej osoby. Umie słuchać i chętnie dzieli się swoim pozytywnym spojrzeniem na świat.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, związane głównie z zarządzaniem zespołem i koordynacją projektów w wielokulturowych zespołach, które zdobywała pełniąc rolę HR Managera czy Dyrektora ds. operacyjnych w szeregu firm o międzynarodowym zasięgu.

Posiada certyfikat International Coaching Community – uznanej na całym świecie międzynarodowej organizacji zrzeszającej certyfikowanych coachów (data certyfikacji: lipiec 2007). Swoje umiejętności trenerskie rozwijała przede wszystkim poprzez szkolenia wewnętrzne dla kadry menadżerskiej i nieprzerwaną pracę z ludźmi, którzy szukają swojej drogi rozwoju.

W czasie wolnym zajmuje się swoim ogrodem oraz  z przyjemnością gotuje dla swoich najbiższych.

IWONA KRAJEWSKA-KRANAS
WSPÓŁPRACUJĄCY DORADCA PRZEDMIOTOWY (MATEMATYKA I INFORMATYKA)

Jej droga zawodowa od początku związana była z edukacją. Uczyła informatyki i matematyki w różnych szkołach, m.in. w I SLO na Bednarskiej i w Gimnazjum na Raszyńskiej. Kształciła także nauczycieli.

Na „Bednarskiej” organizowała też obozy górskie, na których uczniowie mogli się poznać z zupełnie innej strony, niż na szkolnym korytarzu.

W przerwach szkolnej działalności pracowała jako redaktor internetowy i wydawca książek naukowych (głównie informatycznych) oraz podręczników szkolnych. Jest również współautorką serii podręczników do informatyki.

Gdy nie uczy – podróżuje. Pasjami odwiedza przeróżne miejsca, najchętniej wybierając te, w których znajdzie wysokie góry do długich, kilkutygodniowych wędrówek.